Search
Close this search box.

Završene 7. Obrtničke sportske igre!

Ukupni pobjednik ovogodišnjih 7. Obrtničkih sportskih igara, održanih u organizaciji Hrvatske obrtničke komore u Malom Lošinju od 15. do 18. svibnja, je Obrtnička komora Zagreb. Kako su dvije obrtničke komore, iz Varaždinske i Međimurske županije, podijelile drugo mjesto, bronca se nije dijelila.

Gotovo 400 sudionika natjecalo se tijekom dva dana u sedam sportova, na djelu smo vidjeli malonogometaše, tenisačice  i tenisače, stolnotenisačice i stolnotenisače, pratili smo koliko su spretne ruke obrtnica i obrtnika u pikadu i u kuglanju, koliko su snažne u potezanju užeta i odbojci na pijesku.

Sve to zahvaljujući podršci Organizacijskog odbora Obrtničkih sportskih igara te suorganizatoru, turističkoj agenciji Dubrovnik Sun d.o.o. iz Dubrovnika, kao i domaćinima, Udruženju obrtnika Cres Lošinj i Obrtničkoj komori Primorsko goranske županije.

Generalni sponzor Obrtničkih sportskih igara bio je program Obrtnik&partner, a partner programa Hrvatski telekom pripremio je i dodatne nagrade za pobjednike te posebnu nagradnu igru u kojoj je najsretniji obrtnik dobio tablet Samsung galaxy tab3.

   

Rezultati po disciplinama:

ODBOJKA NA PIJESKU – ekipno miješano (2 natjecateljice i 1 natjecatelj).  

 Odbojka na pijesku i ove se godine igrala eksperimentalno. Pobjednici u odbojci na pijesku su dobivali nagrade, ali se ovo natjecanje nije ubrajalo u sveukupni rezultat i nije utjecalo na završni plasman.

 

BRONCA – OK Zagreb

SREBRO- OK Sisačko-moslavačke županije

ZLATO – OK Istarske županije

 

TENIS/muškarci (pojedinačno)

BRONCA –  Mario Ćurić / OK Bjelovarsko-bilogorske županije

SREBRO  –  Mario Pezelj / OK Zagreb

ZLATO – Dino Goršić / OK Požeško-slavonske županije

TENIS/žene (pojedinačno)

BRONCA –   Andreya Alpeza / OK Zagreb

SREBRO –  Ivanka Šego / OK Splitsko-dalmatinske županije

ZLATO –  Jelena Španiček / OK Zagreb

STOLNI TENIS/muškarci (pojedinačno)

BRONCA  –  Damir Milinović / OK Vukovarsko-srijemske županije

SREBRO –  Davor Labazan / OK Međimurske županije

ZLATO –  Tomislav Ciban / OK Zagreb

STOLNI TENIS/žene (pojedinačno)

BRONCA- Vlasta Janeš / OK Primorsko-goranske županije

SREBRO- Branka Maležić / OK Karlovačke županije

ZLATO- Vesna Wrana / OK Međimurske županije

PIKADO/ekipno (dvije natjecateljice i jedan natjecatelj)

BRONCA- OK Bjelovarsko-bilogorske županije

SREBRO- OK Zagreb

ZLATO- OK Sisačko-moslavačke županije

KUGLANJE/ekipno (Muškarci/5 natjecatelja)

 BRONCA- OK Požeško-slavonske županije

SREBRO- OK Primorsko-goranske županije

ZLATO  – OK Zagreb

KUGLANJE/ekipno (Žene/5 natjecateljica)

BRONCA- OK Vukovarsko-srijemske županije

SREBRO- OK Karlovačke županije

ZLATO – OK Zagreb

POTEZANJE UŽETA/ekipno

BRONCA – OK Krapinsko-zagorske županije

SREBRO – OK Istarske županije

ZLATO – OK Varaždinske županije

MALI NOGOMET

BRONCA – OK Krapinsko-zagorske županije

SREBRO – OK Varaždinske županije

ZLATO – OK Zagreb

 

Trofej za Fair play pripao je Obrtničkoj komori Koprivničko križevačke županije, odnosno obrtnici Silviji Vadla.

Galeriju fotografija sa 7. OSI možete pogledati na facebook stranici Hrvatske obrtničke komore te uskoro i u galeriji fotografija na www.hok.hr

U prilogu je bilten sa rezultatima svih natjecanja. 

Podijeli

Druge novosti

pOŠALJI PORUKU

Kontakt
Scroll to Top
Malcare WordPress Security